ProOptics AS är bolaget bakom Headsoptics. ProOptics är ett norskt bolag och har utvecklat Headsoptics i mer än 10 år. Teamet består av personer med gedigen och lång erfarenhet från optiksystem.

Möt vårt team

Eirik Strømsnes, VD

Oslo, Norge
E-post: eiriks@headsoptics.com

Inge Skuseth, CTO

Trondheim, Norge
E-post: inges@headsoptics.com

Tor Arvid Lund, Senior Technology Advisor

Oslo, Norge
E-post: toral@headsoptics.com

Rune Nyland, Supportchef

Bergen, Norge
E-post: runen@headsoptics.com

Milan Živković, Teamleader Software Development

Belgrade, Serbien
E-post: milanz@headsoptics.com

Miloš Pantović, Senior Software Developer

Belgrade, Serbien
E-post: milosp@headsoptics.com

Heidi Ludvigsen, Support

Oslo, Norge
E-post: heidil@headsoptics.com

Ola Midthus, Support

Oslo, Norge
E-post: olam@headsoptics.com

Vukashin Prascevic, Senior Software Developer

Belgrade, Serbien
E-post: vukasinp@headsoptics.com

Daniel Maurer, CMO / KAM

Stockholm, Sverige
E-post: danielm@headsoptics.com

Lawrence Yizhuang Yang, Senior Software Developer

Fuzhou, Kina
E-post: lawrencey@headsoptics.com